O firmie

Firma istnieje na rynku od 1995 roku . Istotą działalności są usługi transportowe , które świadczymy na terenie kraju i Europy . Nasza wieloletnia działalność sprawiła , że jesteśmy postrzegani jako wiarygodny , solidny i rzetelny przewoźnik.

Posiadamy szeroki tabor samochodowy - nowoczesny i niezawodny , który zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Nasi kierowcy stanowią doświadczoną i profesjonalną kadrę , są odpowiedzialni i powierzone zadania wykonują z zaangażowaniem – terminowo i sprawnie .

Każdy kierowca posiada służbowy telefon komórkowy , zapewniający bezpośredni z nim kontakt . Zadowolenie i satysfakcja klienta są dla nas priorytetem . Powierzone zadania wykonujemy szybko i sumiennie . Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie , by sprostać oczekiwaniom i zyskać zaufanie .

Gwarantujemy doskonałą organizację przewozu , terminowość i ponosimy odpowiedzialność za powierzony towar (OCP) . Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym i Międzynarodowym Transporcie Rzeczy. Dysponujemy samochodami posiadającymi zabudowę kontenerową , plandeki oraz izotermy .

Polecamy usługi transportowe w zakresie :
  • 1 – 26 ton
  • 1-38 europalet
  • ładunki nie paletowe
  • różnego rodzaju inne ładunki zgodnie z życzeniem i oczekiwaniem klienta
Istnieje możliwość przewozu samochodem o ładowności 6 – 12 ton , przystosowanym do dystrybucji towaru na terenie kraju . Samochód ten wyposażony jest w windę hydrauliczną.Pojazdy nasze można załadować górą , bokiem lub tyłem .

Zapewniamy tabor wyłącznie w dobrym stanie technicznym , auta są zawsze czyste i zadbane.

Auta o ładowności od 1 do 26 ton